18:44, 29 Жовтня 2019

У Луцьку модернізують котельні

ДКП “Луцьктепло” у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку активно працюють над реалізацією проєкту “Модернізація системи централізованого теплопостачання міста Луцька”. У його рамках уже встановили котел на альтернативному паливі в котельні на вулиці Боженка.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

Того року замінили котли, пальники та інше на трьох теплових пунктах. Цьогоріч такі роботи провели на дев’яти невеликих котельнях.

Сьогодні, 29 жовтня, перший заступник міського голови Григорій Недопад, радники міського голови Ігор Поліщук та Юрій Безпятко оглянули виконані роботи.

Так, побували в котельні на вулиці Маковського, 2к, яка забезпечує теплопостачанням та гарячою водою два дошкільні навчальні заклади. За словами майстра Галини Бурик, 28 жовтня вони провели пробний пуск опалення і всі системи нормально працюють. Подачу тепла до цих двох дитячих садочків готові розпочати уже завтра, 30 жовтня, гарячу воду постачають уже нині.

Котельня на вулиці Тарасова, 17б, забезпечує теплом заклад загальної середньої освіти № 2, пожежно-рятувальний загін та кілька багатоквартирних житлових будинків. Усі роботи тут уже завершені й готові до початку опалювального сезону.

Аналогічна ситуація на тепловому пункті, що на вулиці Коцюбинського, 9а. Провели усі налагоджувально-пускові роботи, й уже завтра готові розпочати подачу теплоносія до закладу дошкільної освіти № 5, закладу загальної середньої освіти № 3, житлових будинків, готелю “Світязь”.

На завершальній стадії монтажні роботи в котельні на вулиці Богдана Хмельницького, 58. Усі роботи тут планують завершити до 1 листопада.

Григорій Недопад додав, що нове обладнання економне. Як запевняє виробник, воно дасть економити понад 10 % газу та електроенергії. Однак, за результатами опалювального сезону планують отримати ще більшу економію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: