17:54, 04 Квітня 2023

У Луцьку комунальники залишили після себе звалище гілля

До департаменту муніципальної варти на гарячу лінію «Група швидкого реагування» надійшла скарга щодо зрізаного та зваленого гілля, яке ніхто не прибирає з території загального користування.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

В ході розгляду цього звернення, інспектор відділу «Група швидкого реагування» виявив звалювання гілля та деревини на території загального користування на вулиці Коновальця, 10, що у Луцьку.

Попередньо встановили, що працівники ЖКП № 3 здійснювали підрізання дерев на території, яку обслуговують, проте гілля після себе не прибрали. Відповідно за порушення вимог  п.п. 2.5.5.1.2 Правил благоустрою міста Луцька, майстру вищевказаного підприємства видали припис з вимогою здійснити прибирання.

«Оскільки умови припису виконали, відповідальній особі вдалося уникнути адміністративної відповідальності, а комунальна територія набула належного санітарного стану!

У випадку виявлення порушень, просимо повідомляти департамент муніципальної варти Луцької міської ради за телефоном гарячої лінії «Група швидкого реагування» 067 000 0 679, 066 102 1 102», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: