13:43, 13 Грудня 2023

У Луцьку кличуть на творчу зустріч із військовим та письменником Андрієм Кириченком

Луцька літературна резиденція запрошує на творчу зустріч із військовослужбовцем та письменником Андрієм Кириченком “Мисливці за градами”.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Автор прозових та поетичних текстів, які є відображенням українського воєнного сьогодення.

Поезія Андрія Кириченка – влучне і глибоке поєднання реалій воєнного життя з емоційними й пристрасними перипетіями ліричного героя. Ода кохання до жінки на тлі війни та метафоричне переосмислення вічних цінностей і виборів, перед якими постає кожен, потрапляючи в межову ситуацію життя і смерті. Його вірші про віднайдення української ідентичності та зміну мовної і любовної картини світу. Вони «розпинають на хресті ключиць» та як «сотні світів народжуються і зникають в задзеркаллі її очей».

Андрій Кириченко – військовослужбовець, поет і прозаїк, автор чотирьох поетичних та однієї прозової збірок. Лауреат численних літературних конкурсів, серед яких всеукраїнські імені Михайла Коцюбинського, Івана Чендея, Василя Стефаника, Олени Теліги та Олега Ольжича, а також премії Міністерства оборони України імені Богдана Хмельницького. Член Національної спілки письменників України з 2017 року.

Зустріч відбудеться 16 грудня о 14;00 у конференц-залі музейного простору “Окольний замок”.

Модераторка – Анастасія Коротка.

Вхід – вільний.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: