09:55, 29 Жовтня 2019

У Луцьку із зоопарку вкрали птахів

На територію КП «Луцький зоопарк» проникли злодії. О 06:40 охоронець, здійснюючи черговий обхід, зателефонував до директорки підприємства Людмили Денисенко і повідомив, що пошкоджені двері вольєру, де проживали зеленокрилі ара.

Про це повідомили на сторінці зоопарку у “Фейсбук”.

О 07:00 керівник уже була на місці, а разом із нею – і правоохоронці, яких повідомили про злочин. Наразі тривають слідчі дії, переглядаються записи камер спостереження. Про нововиявлені факти будуть інформувати на сторінці зоопарку.

Разом із тим звертаються до усіх небайдужих допомогти нам у пошуках пернатих. Вони мають особливі прикмети. І може трапитися так, що саме хтось із вас побачить охочих продати ар чи тих, хто їх придбав.

Отож, у папуги-самочки відсутнє оперення. Це – наслідок стресу, який вона пережила через смерть партнера. А у самця, якого нам у червні подарував зоопарк «Лімпопо», дізнавшись про цю ситуацію, немає хвоста. Птах ще дуже молодий, тож пір’я там наразі просто не виросло.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: