09:10, 03 листопада 2019

У Луцьку хочуть облаштувати лавку-книгу

У Луцьку хочуть облаштувати на Театральному майдні лавочку-книгу та інформаційний кіоск за адресою пр. Волі, 2.

Відповідний проект подали на конкурс проекті, що фінансуються за громадський бюджет міста. Проглосувати за нього можна за посиланням. 

За цим проектом лавка буде присвячена заслуженому діячу мистецтв України, члену Національної спілки письменників України, почесному громадянину Луцька Петру Петровичу Маху. Таким чином це дозволить будь-якому перехожому прочитати відомий вірш Петра Петровича «Ожини» або ж люди зможуть почитати книгу на книзі.

“Маємо надію, що відпочиваючі городяни і гості Луцька позитивно сприймуть таку незвичайну лавку – перехожі зупинятимуться, щоб почитати вірш волинського письменника, або ж схочуть сфотографуватись на лавочці чи просто посидіти на них. Сенсорний інформаційний кіоск може бути гарним доповненням до індустрії гостинності в м.Луцьку. Тут буде інформація про музеї міста, фестивалі, заклади громадського харчування, можливості активного відпочинку, дитячого туризму, лікарняні установи, вокзали та майбутні події Луцька. Кіоск і лавку потрібно встановити у центральній частині міста, біля бібліотеки для юнацтва, що на пр.Волі, 2. Працюватиме він цілодобово. Відмінна особливість і перевага кіоску — це антивандальна поверхня екрану, здатна протистояти механічним пошкодженням”, — йдеться в описі проекту.

На втілення проект потрібно 246,19 тисячі гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: