11:38, 22 Травня 2020

У Луцьку готуються до початку купального сезону

У місті готуватимуть пляжі до початку купального сезону, що розпочнеться з 1 червня.

Про забезпечення охорони життя людей під час літнього відпочинку на воді йдеться у розпорядженні виконувача повноважень Луцького міського голови Григорія Пустовіта.

«Визначити місця масового відпочинку громадян на річці Стир (поблизу Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки) та на Теремнівській водоймі.

Встановити термін купального сезону з 1 червня до 31 серпня 2020 року.

Департаменту житлово-комунального господарства:

Привести обладнання території пляжів у відповідність до діючих правил і санітарних норм. Роботи завершити до 30 травня 2020 року.

Організувати підтримання територій пляжів в належному санітарному стані, забезпечити косіння трави та вирубку самосійних дерев і кущів берегової смуги протягом усього купального сезону.

Укласти договір з ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» про відбір проб води з водойм поблизу пляжів та ґрунту.

Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення:

Укласти договір з аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області на обстеження підводної частини пляжів і очищення їх від сторонніх предметів та скласти відповідні акти.

Організувати проходження навчання плавців-рятувальників в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області з видачею відповідних посвідчень.

Забезпечити добровільне страхування від нещасних випадків прийнятих на роботу плавців-рятувальників.

Організувати роботу рятувальних постів відповідно до Правил охорони життя людей на водних об’єктах України.

Забезпечити рятувальні пости необхідним майном.

Відділу обліку та звітності організувати своєчасну оплату робіт з підготовки пляжів, навчання плавців-рятувальників, їх страхування та оплату праці.

Луцькому міському управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області проводити постійний санітарний нагляд за роботою пляжного господарства і станом водного середовища.

Луцькому відділу поліції ГУ НП у Волинській області, департаменту муніципальної варти забезпечити громадський порядок в місцях масового відпочинку на р. Стир та на Теремнівській водоймі шляхом патрулювання»,  – йдеться у документі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: