13:33, 09 листопада 2020

У Луцьку горіла дерев’яна будівля кафе

За минулий тиждень підрозділи Управління ДСНС України у Волинській здійснили три виїзди на проведення аварійно-рятувальних робіт, ліквідували 22 пожежі.

Про це повідомляють на веб-сайті У ДСНС України у Волинській області.

8 листопада виникла пожежа в дерев’яному недіючому кафе у місті Луцьку на вулиці Глушець. До місця виклику на гасіння пожежі направили рятувальників 2-ї та 25-ї Державних пожежно-рятувальних частин м. Луцька Управління ДСНС України у Волинській області. На гасіння пожежі подали 2 пожежних ручних комбінованих ствола, вогонь ліквідували о 03:10. Причина пожежі – встановлюється.

8 листопада до служби 101 надійшло повідомлення про пожежу в цегляній господарській будівлі в приватному господарстві на вулиці Корольова в смт Маневичі. За викликом було спрямовано чергове відділення надзвичайників 13-ї ДПРЧ смт Маневичі та працівників воєнізованої пожежної охорони села Сойне. На гасіння пожежі подали 1 пожежний ручний комбінований ствол, вогонь ліквідовано о 06:26. Ймовірна причина пожежі: недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

Того ж дня виникла пожежа у цегляній літній кухні в приватному господарстві в селі Туличів Турійського району. До місця пожежі направили вогнеборців 17-ї ДПРЧ смт Турійськ та місцевої пожежної охорони села Радовичі. На гасіння пожежі подали 2 пожежних ручних комбінованих ствола, вогонь ліквідували о 02:25. Причина пожежі – встановлюється.

Ймовірна причина пожежі: коротке замикання електромережі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: