15:01, 22 Березня 2024

У Луцьку – екологічна толока

Вже традиційно парк поблизу Палацу учнівської молоді входить до когорти тих територій міста Луцька, котрі потребують постійного прибирання. Не виключення й цей рік. Після зими тут накопичилося чимало побутового сміття, тож сьогодні з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів, на цій ділянці організували толоку.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

За словами начальника відділу екології Луцької міської ради Оксани Лисак, зараз на цій території немає високої порослі та трави, тому все зимове сміття чудово видно і його легко прибрати.

“Ця локація — центр міста і, відповідно, найбільша зона нашої відповідальності. Взимку вздовж Луцької дитячої залізниці, яка межує з річкою Сапалаївкою, було проведено вирізання хмизу та самонасіву. У такий спосіб ми підготували собі фронт робіт на майбутнє. Це територія колишнього ботанічного саду, за яким вже тривалий період часу не доглядає Волинський національний університет імені Лесі Українки і воно в дуже захаращеному стані, тому місто мусить брати на себе відповідальність за цю територію”, – розповіла вона.

До участі в толоці запросили представників трудових колективів природоохоронних організацій, офіси яких знаходяться в безпосередній близькості до цієї локації. Люди прибрали побутове сміття, якого в хащах та заростях назбиралось чимало.

Секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко висаджував тут дерева. Він констатує, що цьогоріч парк значно чистіший, ніж він був минулого року: “Культура наших людей значно підвищилася, адже не видно дуже сильної засміченості. Попри те, що сьогодні відбувається в нашій країні, хочеться зробити Луцьк комфортнішим, чистішим та кращим”.

Загалом висадили 20 кленів гостролистих. Це культурні саджанці, які створять на цій локації прообраз майбутнього парку. А все зібране сміття та сухі гілки вивезли на полігон твердих побутових відходів у село Брище.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: