08:44, 20 листопада 2023

У Луцьку до Дня Гідності та Свободи відкрили виставку архівних документів

Архівний відділ Луцької міської ради спільно з бібліотекою-філією для дорослих № 3 організували  виставку документів, присвячену Дню Гідності та Свободи під назвою: «Майдан – це стан душі і поклик серця». Виставка триватиме до 24 листопада.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в нашій державі – Помаранчевій революції  2004 року та Революції  Гідності 2013 року. Щороку День Гідності та Свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Метою запровадження пам’ятної дати є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.

«У бібліотеці представлені копії архівних документів, добірка книг та газетних публікацій, які відображають найважливіші історичні моменти Революції Гідності в Україні.

Запрошуємо ознайомитись з документами виставки, що розташована в приміщенні бібліотеки-філії для дорослих № 3, на вул. Ковельській, 56», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: