22:13, 22 Грудня 2019

У Луцьку для всієї сім’ї відбувся святковий майстер-клас

Сьогодні, 22 грудня за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради відбувся святковий майстер-клас “Зимова казка для всієї сім’ї”.

Про це йдеться на сторінці департаменту сім’ї, молоді та спорту у “Фейсбук”.

Святкова атмосфера заходу об*єднала близько 100 маленьких відвідувачів разом із їх родинами. Організатором заходу є “Творчий калейдоскоп”. Під час заходу майстриня Олександра Гусєва допомагала дітям створити яскраві листівки-аплікації на новорічну тематику (сніговики, ялинки, мишки, прикраси). Майстриня Олеся Іщук навчала розпису печива в новорічно-різдвяному стилі. Людмила Гусєва разом з дітками виготовляли іграшки — маленькі новорічні ялиночки. Олексій Гусєв зібрав маленьких і дорослих гостей у “народний” оркестр, який виконав відому різдвяну композицію “Джінгл Беллс” (гітара та марокаси і шейкери).

А завершився вечір традиційним чаюванням з “Чудо-Чайником” у майже родинному колі. Майстри “Творчого калейдоскопу” подарували дітям і дорослим не лише іграшки та листівки, а й справжній новорічно-різдвяний настрій, яким всі радо будуть ділитися зі своїми рідними та близькими.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: