15:49, 27 Грудня 2019

У луцьку для осіб з інвалідністю провели майстер-клас «Різдвяний малюнок»

24 грудня спеціалісти управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у межах роботи «Інтеграційних студій розвитку для дітей з інвалідністю» провели майстер-клас «Різдвяний малюнок» для вихованців громадської організації «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя».

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Майстер-клас провела професійна художниця Оксана Маланій, яка розповіла, що малювання пастеллю є самостійною образотворчою технікою. За допомогою пастелі можна оволодіти, з одного боку, чіткістю і графічністю ліній, а з іншого боку, можливістю створювати яскраві мальовничі ефекти. Для новачків відмінно підходить суха пастель, оскільки вона дає можливість працювати в техніці розтушовування. Присутні вчилися вибирати правильний тон і фактуру паперу, дізналися про відмінності пастелі від інших технік малювання.

Талановита художниця познайомила вихованців з законами живопису та основами композиції, розповіла послідовність роботи над малюнком, навчила реалістично передавати зображення. Впродовж заходу учасники відчули особливості малювання сухою пастеллю. Малюнки вийшли різноплановими, яскравими та навіяні новорічно-різдвяною тематикою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: