10:06, 11 Березня 2020

У Луцьку для людей з інвалідністю провели майстер-клас з виготовлення шоколадних цукерок

Виготовлення шоколадних цукерок своїми руками – одне з найпопулярніших кондитерських захоплень останнього часу. Шоколад полюбляють всі. Його вживають люди будь-якого віку. Саме тому 10 березня, управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, у межах роботи «Інтеграційних студій розвитку для дітей з інвалідністю» та під керівництвом шоколатьє Олени Турченюк провели майстер-клас з виготовлення шоколадних цукерок для вихованців громадської організації «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя».

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Шоколатьє розповіла історію виникнення шоколаду, як на практиці правильно працювати з ним, найцікавіші рецепти начинок. Дещо знали про шоколад і присутні, залюбки підтримували бесіду з пані Оленою, та відповідали на її запитання. Але найцікавіше було те, що кожен із учасників, проявивши свої здібності, фантазії взяв участь у виготовленні шоколадних цукерок на свій смак.

Всі були у захваті від виконаної роботи. Яких тільки цукерок не було. Учасники майстер – класу відчули себе справжніми зірками шоколадного мистецтва, створюючи їх власноруч.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: