17:57, 05 Грудня 2019

У Луцьку для дітей учасників АТО провели мульттерапію

4 грудня в межах роботи «Інтеграційних студій розвитку для дітей та молоді з інвалідністю» управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради провели мульттерапію для дітей з сімей учасників АТО/ООС.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Дитяча анімація приваблює своєю безпосередністю і дитячим поглядом на світ. Тому завдання таких занять — максимально розкрити фантазію і креативність дитини. В процесі мульттерапії виявляються ціннісні орієнтири дитини, її здатність бачити і розуміти навколишній світ, усвідомлюються життєві установки. Придумані дитиною історії і малюнки відображають його внутрішню картину світу. Створюючи персонаж, дитина наділяє його особливим характером, привласнює йому цінності, або, навпаки, дає герою негативні якості.

Всі діти, затамувавши подих, чекають новорічні свята. Першим до них приходить Святий Миколай. За традицією, діти заздалегідь готуються до зустрічі з ним. У сюжеті, який вигадали діти для мультфільму, сніговики-неслухи намагалися зіпсувати свято дітям, вони вкрали подарунки. Миколай, блукаючи у лісі, все ж знайшов заховані гостинці та насварив сніговиків за погані вчинки. А вони в свою чергу, попросили вибачення, та пообіцяли виправитися і надалі робити лиш гарні справи, і взялися супроводжувати Святого Миколая з подарунками до дітей, які увесь рік чекали на нього та намагалися поводити себе гарно, щоб отримати не лозинку, а солодощі.

На завершення заняття дітлахи долучилися до доброї справи: виготовлення новорічних прикрас. Вироби передали для благодійного ярмарку, який має на меті підтримати мешканців КП “Ласка”. Відбудеться він 16 грудня у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Григоровича Шевченка під час вистави “36 і 6 котів”, що створюється Благодійним проектом “Творчість заради життя”та Творчою студією Наталії Журавльової.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: