15:57, 14 Лютого 2020

У Луцьку діти з інвалідністю виготовляли стрітенські свічки

За сприяння управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у межах роботи «Інтеграційних студій розвитку для дітей з інвалідністю» відбувся майстер-клас з виготовлення та декорування стрітенської свічки для дітей з інвалідністю, який провела родина пасічників Марія і Антон Шотіки.

Про це повідомляє пресслужба Луцькради.

Напередодні свята Стрітеня Господнього учасники майстер-класу виготовляли свічку з медової вощини, адже справжня стрітенська свічка має бути зроблена з чистого бджолиного воску. Пані Марія розповіла цікаві факти про бджіл, їх спосіб життя, продукти бджільництва.

“Діти власноруч скручували свічки, спілкувалися між собою, дивувалися, яка вощина на дотик, чому вона пахне медом, декорували їх. Цей майстер-клас дозволив учасникам зануритись в чарівну атмосферу створення свічок своїми руками, вдосталь пофантазувати, зробити свій яскравий і неповторний шедевр. Творчий процес захопив не тільки дітей але й батьків. Кожен учасник виготовив та прикрасив свічку на свій смак, а вже на свято Стрітення Господнього, 15 лютого, власноруч виготовлену свічку зможе освятити”, – говорять у Луцькраді.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: