23:13, 27 Січня 2022

У Луцьку діти отримали подарунки від благодійників

Ось і закінчився цикл новорічно-різдвяних свят. Проте управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді не перестає піклуватися про сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують особливої соціальної підтримки.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Для дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах вручено подарунки від незмінних партнерів управління — ВОБФ «Дитяча місія. Україна» та Волинської торгово-промислової палати.

Дитячі оченята засвітилися радістю, коли отримали пакунки від німецьких однолітків та солодощі від благодійників.

«Кожен подарунок унікальний, зібраний з любов’ю», — зазначила Людмила Лонюк, керівник ВОБФ «Дитяча місія. Україна» та запевнила, що і надалі фонд допомагатиме тим, хто потребує підтримки.

Ліна Галан, начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, зазначила, що такі заходи відбувалися впродовж усіх зимових свят, а до участі в організації благодійної допомоги залучали небайдужих спонсорів та соціально відповідальний бізнес. Волинська торгово-промислова палата вже не один рік долучається до соціально значимих заходів. Солодкі подарунки від соціально відповідального бізнесу дали змогу привітати дітей з сімей, які потребують особливої соціальної допомоги.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: