10:13, 15 Січня 2022

У Луцьку діти Небесного Легіону колядували заради благодійності

В обласній бібліотеці для юнацтва відбувся благодійний концерт «Коляда від Дітей Небесного Легіону», ініційований волонтерським рухом «Мeцeнaти для сoлдaтa».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

За дорученням голови обласної ради Григорія Недопада участь у благодійній акції взяв його заступник Григорій Пустовіт, окрім того гостями дійства були депутатка обласної ради, очільниця депутатської групи «Рівні можливості» Оксана Філіпчук, депутатка Луцької районної ради Ольга Максимяк, волонтери, вдови, діти та матері загиблих воїнів.

Керівник волонтерського руху «Меценати для солдата» Руслан Теліпський зауважив, що захід покликаний підтримати поранених бійців, адже всі виручені кошти спрямують для їх лікування та реабілітації. Він зауважив, що за доброю традицією дітки збиратимуть кошти для поранених воїнів, щоб згодом закупити для Луцького військового гарнізонного шпиталю медичне обладнання.

«Ми намагаємося виховати гідне суспільство. Ніхто не поверне цим дітям татусів, але підтримати їх, щось підказати, щось порадити, підбадьорити морально та психологічно – це наш християнський обов’язок. Ми намагаємось виховати їх свідомими громадянами, долучаючи до мистецьких та творчих заходів, організовуємо їх змістовне дозвілля, але разом з тим закладаючи у їхні душі зернятко відповідальності. А тому нам дуже приємно коли діти усвідомлюють, що вони можуть долучитися до доброї справи і зібрати кошти на необхідні для поранених бійців речі», – зауважив він.

Григорій Пустовіт привітав усіх присутніх від імені голови обласної ради та від усіх обранців громади із новорічно-різдвяними святами та висловив вдячність діткам, які долучились до благодійного дійства, та його ініціаторам.

«Нехай у наших серцях завжди буде місце для Ісуса Христа, адже він приніс у наше життя любов, добро, злагоду та віру. Нехай ця віра ніколи нас не полишає, а лише підтримує і зміцнює, додає сил і натхнення, щоб ми могли відчувати Божу любов, щоб ми завжди пам’ятали, що ми не самотні, з нами завжди є Бог, є віра і любов», – сказав він.

Гості дійства мали нагоду не лише насолодитись колядками та щедрівками у виконанні талановитих діток, а й скуштувати різноманітну кутю, яку приготували волонтери та родини Небесного Легіону.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: