14:28, 16 Березня 2020

У Луцьку дезінфікують маршрутки

Працівники управління транспорту та зв’язку провели перевірки у громадському транспорті міста щодо забезпечення перевізником заходів дезінфекції на період карантину.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Усім перевізникам було надіслано лист-повідомлення, щоб наголосити на тому, що у затверджених договорах є пункт про забезпечення дезінфекції своїми силами у салоні транспортного засобу на період епідемії. Ще з минулого тижня наші працівники розпочали перевірки на маршрутах міста Луцька. Сьогодні продовжуємо цю роботу, перевіряємо наявність засобів для дезінфекції. Наразі в усіх перевірених автобусах ці роботи виконуються.

Аналогічна ситуація — у Луцькому підприємстві електротранспорту. Там проводиться позмінна дезінфікуюча обробка транспортних засобів, контролери забезпечені масками, мають засоби для протирання рук на спиртовій основі», – розповів начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов.

Дезінфекція транспортних засобів проходить на кінцевих зупинках автобусних маршрутів. Особливу увагу водії приділяють місцям безпосереднього контакту із пасажирами — поручням, ручкам та іншим поверхням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: