18:24, 13 Вересня 2021

У Луцьку демонтують залишки постаменту на майдані перед Палацом урочистих подій

Ремонтні роботи у різних мікрорайонах міста проінспектували представники міської влади.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Ремонт проспекту Волі долає екватор. Шляховики вклали нижній шар асфальту уже від вулиці Шопена до будинку № 66 проспекту Волі.

“Підходимо впритул до Київського майдану, – зазначив міський голова Ігор Поліщук, оглядаючи ремонтні роботи. – Підрядник облаштовує основу під нижній шар асфальту. Також триває вкладання технічної смуги, паркомісць, велодоріжок та облаштування майданчиків під зупинки громадського транспорту”.

“Кишені” для заїзду громадського транспорту на зупинки викладають з натурального каменю, який дуже витривалий та не просідає, що подовжить експлуатацію проспекту Волі. Після того, як докладуть асфальт та зроблять усі заїзди на зупинки громадського транспорту, буде відкрито проїзд для транспорту. Якщо дозволятимуть погодні умови, це буде в жовтні.

“Це не просто ремонт дороги, не просто перекладка асфальту, а облаштування паркомісць, велодоріжок, тротуарів, освітлення. Об’єкт дуже масштабний, він робиться на декілька десятків років”, – зауважив Ігор Поліщук.

Тим часом нижній шар асфальтобетону на вулиці Дубнівській уже вклали. Йдеться про ділянку дороги від вулиці Карпенка-Карого до кільця на виїзд з міста в сторону міста Дубно. Директор департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Микола Осіюк каже, що цю вулицю ремонтуватимуть два роки.

В активній стадії ремонті роботи на площі перед Палацом урочистих подій. Демонтажні роботи тут вже виконали на 95 %. Залишається знести залишки бетонного постаменту. Позаду РАЦСу будівельники почали викладати поребрики та тротуарну плитку. За словами міського голови, на площі уже зроблено зливову каналізацію та відремонтовано теплові мережі, щоб у майбутньому не робити розкопок. Усі ремонті роботи планують завершити до кінця жовтня або початку листопада.

Новий двір тепер у мешканців будинку на проспекті Соборності, 19. На прибудинковій території облаштували паркомісця, зробили освітлення, встановили майданчик для збору сміття. В планах — облаштування дитячого ігрового майданчика.

Нову дорогу зробили у Прилуцькому. Тут відремонтували вулицю Жовтневу, а в Луцьку заасфальтували вулицю Петрова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: