14:19, 18 Березня 2020

У Луцьку демонтують низку незаконних засобів реклами

Рішення про демонтаж засобів зовнішньої реклами ухвалили члени виконкому.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 18 березня.

На вулиці Кравчука, 44 розміщено дев’ять банерів на сходах нанесені методом наклеювання розміром 0,1 м х 1,5 м із сюжетом “Парфуми, косметика”. Також за цією адресою розміщено щит на фасаді будинку розміром 1,0 м х 3,0 м із сюжетом “TV Music” та тринадцять банерів на вікнах нанесених методом наклеювання розміром 1,0 м х 1,3 м із сюжетом “Автоакустика, LED-освітлення, ремонт техніки та інші категорії товарів магазину”. За цією ж адресою розміщено щит на фасаді будинку розміром 1,0 м х 4,0 м із сюжетом “www.CD.LUTSK.UA” та чотири металевих щита на фасаді будинку розмірами: 0,3 м х 2,5 м (2 од.), 1,8 м х 1,8 м та 2,5 м х 2,5 м із сюжетами “Кольоровий друк та перелік товарів магазину”. Власниками вказаних засобів зовнішньої реклами є відповідно фізичні особи-підприємці Герасименко Олена Богданівна, Бондар Тарас Миколайович та Марушкін Руслан Володимирович.

На вулиці Воїнів-Афганців, 7 розміщено два рекламних щита на фасаді будинку розміром 1,0 м х 2,0 м із сюжетом “Убойні ціни; Бооомбезна пропозиція”, три банера на вікнах нанесені методом наклеювання розміром 1,0 м х 2,0 м. Власником вказаних засобів зовнішньої реклами є ТзОВ “Торговий дім “Аванта”.

На проспекті Соборності, 42-А розміщено два банера на вікнах нанесені методом наклеювання розміром 0,5 м х 2,5 м та шість банерів на сходах нанесених методом наклеювання розміром 0,2 м х 0,5 м із сюжетом “Купуй більше, витрачай менше. Найкращі ціни в місті”. Також за цією адресою розміщено два щита на фасаді будинку розміром 1,0 м х 6,0 м та 1,0 м х 2,0 м, кронштейн на фасаді будинку розміром 0,5 м х 1,0 м із сюжетом “Перукарня Світлана”. Власниками вказаних засобів зовнішньої реклами відповідно є фізичні особи-підприємці Філімонова Оксана Богданівна та Фтемова Вікторія Анатоліївна.

Також на проспекті Соборності, 42-А розміщено світловий бокс на фасаді будинку розміром 1,0 м х 5,0 м із сюжетом “Ломбард Єв.Ро.Фінанс”, кронштейн на фасаді будинку розміром 0,6 м х 0,6 м із сюжетом “Ломбард Єв.Ро.Фінанс”, банер на вікні нанесений методом наклеювання розміром 0,3 м х 2,5 м із сюжетом “Ломбард” та три банера на металевих каркасах на фасаді будинку розмірами: 0,7 м х 2,5 м, 1,0 м х 1,8 м та 1,8 м х 2,5 м із сюжетом “Магазин; Ломбард; Викупаємо кредити”. Також за цією адресою розміщено два щита на фасаді будинку розміром 1,0 м х 3,0 м та 1,0 м х 6,0 м із сюжетом “Укр. Ювелір. Мережа магазинів”, банер на металевому каркасі на фасаді будинку розміром 3,0 м х 3,0 м із сюжетом “Знижки до 40%”, дев’ять банерів на сходах нанесених методом наклеювання розміром 0,1 м х 1,5 м та виносна конструкція типу “штендер” розміром 0,7 м х 1,0 м із сюжетом “Золото, срібло”. Власниками вказаних засобів зовнішньої реклами відповідно є ПТ “Ев.Ро.Ломбард “Ев.Ро.Фінанси ЛТД і компанія” та фізична особа-підприємець Андрусік Ірина Анатоліївна.

Вищевказані рекламні засоби розміщені без отриманих у встановленому порядку дозволів на розміщення, що порушує пункт 1 ст. 16 Закону України “Про рекламу”.

Інспектори  КП “Луцькреклама” склали та вручили акти виявлення порушення розміщення засобів зовнішньої реклами в м. Луцьку та листи-вимоги про усунення порушення порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Луцьку. Крім того, до Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області направили подання щодо порушення Закону України “Про рекламу” для накладання відповідних штрафних санкцій.

Усі вимоги щодо усунення вказаних порушень були проігноровані.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: