15:15, 15 листопада 2019

У Луцьку чоловік ледь не втрапив під колеса патрульних

На вулиці Ковельській у Луцьку 14 листопада пішохід порушив правила дорожнього руху та створив аварійну ситуацію.

Про цей інцидент інформує патрульна поліція Волині у “Фейсбук”.

Патрульні зазначають, що поспішали на черговий важливий виклик, як на проїжджу частину раптово вискочив чоловік. Він грубо порушив правила дорожнього руху та створив аварійну ситуацію в умовах поганої видимості.

Інспектори миттєво зреагували та зупинили автомобіль.

На молодого несвідомого чоловіка склали відповідні матеріали, а саме – протокол за ч. 4 ст. 127 КУпАП (порушення правил дорожнього руху пішоходами, що і стало причиною створення аварійної обстановки).
Це тягне за собою накладення штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Протокол спрямований до суду.

Дивитися всім!

Місто Луцьк, вулиця Ковельська, 14 листопада. Патрульні поспішають на черговий важливий виклик. Але на проїжджу частину раптово вискакує чоловік, який грубо порушує Правила дорожнього руху та створює аварійну ситуацію в умовах поганої видимості. Інспектори реагують миттєво та зупиняють автомобіль. На молодого несвідомого чоловіка склали відповідні матеріали – а саме протокол за ч. 4 ст. 127 КУпАП (порушення правил дорожнього руху пішоходами, що спричинило до створення аварійної обстановки) – це тягне за собою накладення штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин. Протокол спрямований до суду.

Опубліковано Патрульна поліція Волинської області Пʼятниця, 15 листопада 2019 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: