15:01, 23 листопада 2022

У Луцьку члени виконкому заслухали перевізників, на яких були скарги щодо роботи транспорту у вечірній час

Сьогодні на засіданні виконкому Луцької міської ради ряд перевізників прозвітував про виправлення недоліків у роботі, які виявив під час перевірок відділ транспорту Луцької міської ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“У вересні–жовтні ми перевіряли дотримання перевізниками умов договорів, – повідомив начальник відділу транспорту Віктор Главічка. – Основне, на що зверталася увага, враховуючи звернення громадян, – вихід на маршрути насамперед у вечірні години. Провели перевірки виконання договорів по всіх маршрутах, але основні скарги мешканців стосувалися автобусних маршрутів № 3, № 9, № 32 . По всіх маршрутах були зауваження, надано відповідні приписи”.

Віктор Главічка наголосив, що наразі відзначається позитивна динаміка щодо збільшення виходу транспорту на маршрути. Особливо покращилася ситуація по 25-та 30-му маршрутах, де змінився орендар автобусів.

“Позитивна динаміка є, але все ж таки роботу перевізника ми визнаємо недостатньою з точки зору тих порушень, які були в приписах”, – сказав Віктор Главічка.

Запрошені на засіданні виконкому перевізники та їхні представники пояснили причини сходження водіїв із вечірніх рейсів, запевнили, що частково вже виправили ситуацію і надалі працюватимуть над її вирішенням. Щодо обігу готівки в громадському транспорті, яку також перевіряли працівники відділу транспорту, за словами Віктора Главічки, наразі вона становить орієнтовно 10 відсотків, хоча ще кілька місяців тому йшлося про 25-30. Луцький міський голова Ігор Поліщук наголосив, що відсоток обігу готівки має бути зведений до нуля, а з приводу роботи транспорту у вечірній час незабаром буде проведена повторна перевірка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: