10:52, 31 Січня 2020

У Луцьку батьки не пустили дітей до школи, бо вимагають добудови

Відсьогодні рішення не пускати дітей на навчання прийняли батьки учнів луцькій школі № 13. Причина — повне ігнорування владою проблем закладу.

Про це повідомили у батьківському комітеті.

За словами батьків, школа потребує негайної добудови. Тут немає актової зали, спортзал два роки тому визнали аварійним і закрили. Їдальня – окремо від школи метрів за 200. Фізкультура проходить на вулиці навіть у грудні-січні. Вільного приміщення для таких занять всередині нема, діти і так навчаються у дві зміни.

Батьки кажуть, що наразі є розроблений проект на добудову, який мав вирішити ці проблеми, але цього року на засіданні бюджетної комісії міської ради питання фінансування добудови школи навіть не внесли до порядку денного.

«Відписок від влади назбирався вже цілий стос, всі ігнорують питання, представники освітнього закладу були у всіх можливих інстанціях, фондах і т. і. Обіцянки начальника управління освіти Зіновії Лещенко сприяти добудові, які вона озвучувала колективу ЗОШ, досі лишаються обіцянками. Тому батьки не мають іншого виходу, як вдаватись до радикальних дій, бо письмові звернення нічого не дають. Вони не злісні порушники прав дитини, а елементарно турбуються про умови навчання, які ну просто не можуть бути такими», – кажуть вони.

Представники школи наполегливо чекають пояснення від міської ради причини такого вибіркового ставлення до школи № 13 і вимагають негайного включення питання про фінансування добудови у бюджет на 2020 рік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: