17:28, 06 Березня 2020

У Луцьку 8 березня жінки зможуть побувати у зоопарку безплатно

Луцький зоопарк вирішив зробити гарний подарунок з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир, тому дарує усім жінкам у неділю, 8 березня, КП «Луцький зоопарк» безплатно.

Про це повідомили на сторінці зоопарку у “Фейсбук”.

Окремо також нагадують, що з березня для пенсіонерів за віком залишаємо безоплатним для відвідування за наявності відповідного посвідчення лише перший понеділок місяця. До слова, 2 березня за таким принципом до зоопарку завітали вісім осіб. А взимку «акційним» понеділком скористався 91 пенсіонер за віком.

“Причому такі відвідини залишили на згадку нашим працівникам чимало щемливих історій. Як, наприклад, візит бабусі, яка зізналася – вже майже три десятки років вона, лучанка, не була у зоопарку, бо не мала змоги виділити собі кошти на квиток, хоч дуже хотіла прогулятися тут. І лише почувши про безоплатний вхід, змогла прийти на гостину. А від її емоцій, коли вона вже залишала зоопарк, у нас наверталися сльози. Як зізналася директорка КП, ця акція – то і ще одне підтвердження нашої соціальної відповідальності, і просто щира людська турбота про тих, хто, зробивши свій внесок у розвиток нашої держави, нині – на заслуженому відпочинку”, — йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: