09:42, 18 Серпня 2021

У Луцьку 300 сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, отримали продуктові набори

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно піклується про сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують особливої соціальної підтримки. Напередодні 30-річчя Незалежності України 300 сімей отримають суттєву допомогу у вигляді продуктових наборів, наданих Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Ліна Галан, начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, привітала усіх присутніх з 30-річницею Незалежності України та побажала, щоб у кожній домівці панував лише добробут, благополуччя, мир та спокій. «Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння», – наголосила Ліна Галан.

Катерина Савчук передала вітання з наближенням свята від керівника благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмили Лонюк та побажала любити свою країну, шанувати історію, цінувати свої сім’ї: «Нехай джерело віри, надії та любові до країни буде невичерпним! А Волинський обласний благодійний фонд «Дитяча місія. Україна» залишиться постійним партнером у проведенні благодійних акцій та адресної допомоги»!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: