09:50, 04 Березня 2020

У «Луцьктеплі» пояснили, наскільки зменшилася вартість опалення

У лютому вартість тепла для лучан зменшили на 24 %, а рівень розрахунків лучан за теплопостачання наразі становить 85 %.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 4 березня.

Член виконкому Ігор Муковоз запитав, наскільки відрізняються платіжка за опалення зразка 2019 та 2020 років в абсолютних цифрах.

Директор ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупський відповів, що в цьому опалювальному періоді з грудня 2019 року на виконання постанови Кабміну підприємство та міська влада здійснила перерахунки вартості теплової енергії для населення, враховуючи зміну вартості газу. В грудні зменшили вартість на 20 %, у січні – на 16 %, у лютому – на 24 %.В абсолютних цифрах, вартість опалення метра квадратного у Луцьку у січні становила понад 43 гривні, у лютому – 39,95 гривні. Водночас, він не зміг порівняти вартість опалення 2019 та 2020 років в абсолютних цифрах, посилаючись на те, що не пам’ятає, якою була ця сума у 2019 році. Отже, застосовували понижуючий коефіцієнт. Заходи з модернізації котелень, запланований на поточний рік, повинні значно зменшити собівартість гігакалорії.

Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що цей тариф не відповідає температурному режиму.

Зі слів Івана Скорупського, підприємство наразі боргує перед «Нафтогазом» 200 мільйонів гривень, споживачі боргують перед підприємством, не враховуючи на рахувань за лютий, 90 мільйонів гривень. Рівень розрахунків становить 85 %.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: