21:47, 30 Вересня 2021

У Луцькраді заявили, що «Луцьктепло» належним чином підготувалося до опалювального сезону

Про це сьогодні, 30 вересня, повідомив міський голова Ігор Поліщук під час чергового засідання виконавчого комітету. Він наголосив, що протягом цього сезону вдалося значно оновити техніку. Підприємство «Луцьктепло» придбало дві дубль-кабіни для перевезення обладнання і працівників. Нова техніка й значно економить паливо.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Ми придбали два екскаватори для підприємства “Луцьктепло”. Зараз там формують ще одну додаткову бригаду для того, щоб у випадку виникнення поривів, максимально оперативно виконувати усі необхідні роботи. Адже ми добре знаємо, що наші мережі зношені. Ми встановили у 40-у та 33-у мікрорайонах 254 ІТП. І вони уже показали свою ефективність. У середньому економія становить 30-40 %. Для людей це значна економія коштів. Вчора підприємство “Луцьктепло” підписало угоду з Європейським банком на встановлення наступного року за грантові кошти ще 76 ІТП в районі вулиць Відродження, Декабристів та ЛПЗ. На деяких котельнях замінили пальники, які економитимуть газ, у процесі – заміна насосів для подальшої економії електроенергії”, – наголосив Ігор Поліщук.

Члени виконавчого комітету підтримали проект рішення щодо початку опалювального сезону в місті Луцьку.

За словами міського голови Ігоря Поліщука, опалювальний сезон у Луцьку розпочнеться при настанні середньодобової температури нижче 8 градусів за Цельсієм.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: