13:34, 10 Березня 2022

У Луцькраді закликали автостанцію не брати кошти за в’їзд авто

Наразі дуже багато людей звертається, які заїжджають на автостанцію для того, щоб передати передачі військовим, підвезти до автобуса людей, які відправляються служити, зустріти біженців і багато іншого.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Слава Богу, ніч у нашій громаді пройшла спокійно. Всі комунальні служби, установи, підприємства, організації, що забезпечують поточну життєдіяльність міста, працюють у штатному режимі. Громадський транспорт працює у режимі вихідного дня. Тролейбуси безплатні для усіх категорій громадян.

Хочу сказати, що за останні два дні департамент муніципальної варти вилучив понад 40 літрів сурогату із абсолютно різних точок: і на квартирах, і на ринках. Десятки людей пишуть в особисті повідомлення мені. Звертаються у групу швидкого реагування департаменту муніципальної варти і здають ці точки. Нагадаю, що у нас на час війни діє “сухий закон”, заборонено продаж алкоголю, а тому закликаю вас звертатися, можна і до мене у приватні повідомлення, можна на групу швидкого реагування. В інтернеті є їхній мобільний номер телефону, який працює цілодобово. Прошу вас звертатися і повідомляти про такі точки. Будемо разом з вами боротися із продажем алкоголю, який абсолютно неприпустимий у час війни. І більше того, більшість алкоголю є неякісним, люди просто травляться і помирають від нього.

Хочу сказати про такий прикрий випадок. До нас в центр допомоги звернулися люди і попросили про допомогу, певні речі. Потім передали ці речі людям, сфотографувалися і поставили на таргетовану рекламу у Фейсбуці і, скажемо, що на цьому пропіарилися. Думають, що дуже гарно так робити. І ті люди, до яких я звертаюся, вони знають, що я звертаюся до них. Я думаю, що ми маємо не опускатися до такого рівня і просто піаритися на чужій допомозі та сьогодні здобувати політичні та будь-які інші дивіденди. Давайте будемо людьми і не переходитимемо таку межу.

Нагадую всім, що вчора я поспілкувався з міськими головами населених пунктів, які, на жаль, перебувають під обстрілами. Ми сьогодні перебуваємо на зв’язку з ними, формуємо потребу у продуктах харчування, медикаментам, засобах гігієни, дитяче харчування, інші речі. Тому, якщо ви бажаєте допомогти іншим містам, ви можете звернутися у наш центр допомоги у драмтеатрі (0660502344) і відповідно передати ті чи інші речі, продукти харчування, або щось інше для тих міст, які сьогодні, на превеликий жаль, страждають і знаходяться під обстрілами. Або ви можете звернутися у наш єдиний комунікаційний центр — волонтерський центр, з яким ми співпрацюємо (0505551006) і таким чином допоможемо тим містам, які сьогодні розташовані у зоні активних бойових дій і які, на превеликий жаль, високою ціною стримують наступ окупанта на іншу територію країни, не дають йому пройти далі.

Також хочу сказати, що наш центр допомоги далі збирає речі, продукти харчування, військову амуніцію, інші речі для потреб тероборони, ЗСУ, військових частин, військових в цілому. Тому також, якщо ви бажаєте долучитися, можете долучатися і допомогти нашим військовим почуватися краще, почуватися затишніше і бути забезпеченими тим, чим вони сьогодні мають бути забезпеченими.

Нагадую, що у нас в Палаці урочистих подій працює центр допомоги для біженців. Сьогодні у нас є чимало біженців у місті Луцьку, які розселені по різних гуртожитках, люди винаймають квартири. Хто бажає допомогти біженцям, приносьте туди дитячий і дорослий одяг, дитяче харчування, постіль, засоби гігієни, дитячі ліжечка, медикаменти тощо. Це все потім буде розподілятися між тими біженцями, які будуть звертатися в цей центр. Номер телефону — це той самий номер, за яким можна звертатися в психологічний штаб 080400332. Ті біженці, які бажають звернутися туди за допомогою, вимушено переселені особи, прошу вас, перш ніж звертатися, зробити довідку про те, що ви є вимушено переселена особа. Довідки такі видаються швидко департаментом соціальної політики у різних філіях і центральному офісі на проспекті Волі, 4а. Довідки за номерами телефонів 0332 778 211, 0332 284 164. Прошу, будь ласка, звертайтеся, зробіть собі таку довідку. В майбутньому вона значно полегшить вам отримання різних послуг, які є у нашій громаді і полегшить життя в нових умовах.

Також дуже багато людей звертається, які заїжджають на автостанцію для того, щоб передати передачі військовим, підвезти до автобуса людей, які відправляються служити, зустріти біженців і багато іншого. Автостанція бере 15 грн за в’їзд машин. Звертаюся до правління акціонерного товариства, яке володіє комплексом автостанції: будь ласка, давайте будемо людьми, і я не думаю, що 15 гривень – це сьогодні такі великі гроші для вас. А для когось – це можуть бути ті гроші, які вони можуть спрямувати на інші потреби. Тому прошу вас не брати кошти за в’їзд на автостанцію.

Тримаємось! Віримо в перемогу! Віримо в Господа!», – йдеться у зверненні Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: