09:42, 13 листопада 2023

У Луцькому районі тривають навчання з тактичної медицини й безпеки бою

У Луцькому районі з 1 липня реалізують Програму національного спротиву. Задля забезпечення її виконання командир військової частини А70** затвердив, а начальник Луцької районної  військової адміністрації Анатолій Костик погодив зведений річний розклад занять з базової підготовки на період з 01.07.2023 по 01.07.2024  року.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької РВА.

За інформацією керівниці штабу територіальної оборони № 3 молодшого лейтенанта Ірини Куцик, відповідно до зведеного розкладу занять, щомісяця і до кінця поточного року проводитимуть навчання у всіх територіальних громадах Луцького району за участю шести сертифікованих інструкторів ГО «Вовки Волині», членів ДФТГ та представників штабу ТрО № 3.

З метою реалізації Програми розробили орієнтовний розрахунок необхідного фінансування для закупівлі навчального озброєння (зброї), навчальних боєприпасів та імітаційних засобів і матеріально-технічного забезпечення предметів навчання у Луцькому районі.

Так, з 1 липня реалізація Програми розпочалася у чотирьох територіальних громадах, а саме у Підгайцівській, Горохівській, Берестечівській та Копачівській, створили 16 груп по 20 осіб. У липні провели чергові навчання у Цуманській, Рожищенській, Мар’янівській, Колківській, Олицькій та Городищенській територіальних громадах за участю сертифікованих інструкторів та військовослужбовців штабу району ТрО № 3.

03.08.2023 року провели навчання у Боратинській ТГ, у навчанні взяли участь 160 осіб, з яких 80 %  – жінки.

07.08.2023 відбулися навчання у Доросинівській сільській раді, де взяли участь 50 чоловік.

14.08.2023 року навчання провели у Цуманській ТГ, де взяло участь 80 осіб, з них 50 % жінки і діти.

30.08.2023 навчанням з предметів: тактична медицина, національно-патріотична підготовка, виживання, безпека бою та заходи безпеки у Рожищенській ТГ охопили 80 осіб.

В Луцькому районі і надалі проходять навчання населення, що спрямовані на формування знань, умінь, фізичних та психологічних навичок, необхідних для виконання визначених завдань в період воєнного стану.

Станом на 1 листопада провели навчання в усіх громадах Луцького району, де брало участь 1840 осіб.

Предметами базової підготовки до національного спротиву є: національно-патріотична, психологічна підготовка, заходи безпеки, безпека бою, виживання, тактична, вогнева та інженерна підготовка, підготовка з РХБЗ, підготовка зі зв’язку та інше.

Особлива увага надається тактичній медицині, зокрема, на домедичній допомозі, правилам надання допомоги при втраті свідомості, тепловому ударі, переохолодженні, а також правилам особистої гігієни, способах накладання пов’язок.

У листопаді вже розпочали проведення ІІІ етапу, який передбачає навчання з предметів:  інженерна підготовка, підготовка зі зв’язку, військова топографія та основи лідерства, до кінця поточного року заплановано охопити усі громади району.

До слова, 7 листопада відбулися навчання у селі Рудники Колківської ТГ, де взяло участь 30 осіб, 8 та 10 листопада провели навчання у Ківерцівській ТГ та у селі Липне Цуманської територіальної громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: