23:12, 19 Серпня 2021

У Луцькому районі проаналізували стан вакцинації населення від COVID-19

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук та його заступник Сергій Сівак взяли участь у нараді щодо вакцинації населення, яку провели у Луцькій РДА.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

Про рівень захворюваності на COVID-19 та хід вакцинальної кампанії в Луцькому районі інформувала присутніх головний державний санітарний лікар області Наталія Янко. Вона зазначила, що задля досягнення колективного імунітету до початку епідсезону щоденно в районі необхідно вакцинувати 500 осіб, але протягом останнього тижня фактично імунізували 211 осіб за період з 9 по 15 серпня. Також, варто зазначити, що у хворих на COVID-19 в області, штам SARS-CoV-2 Delta виявили у 7 осіб.

«Вакцинація – єдиний ефективний спосіб убезпечити населення від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи навіть смерті від COVID-19. Лише збільшивши кількість вакцинованих ми зможемо запобігти 4 хвилі COVID-19», – підсумувала Наталія Янко.

Після проведення рейдових перевірок пунктами щеплень в ЦПМСД Луцького району заступниця голови Луцької РДА Валентина Рижук, звернула увагу на недоліки в роботі пунктів щеплень, а саме недостатнє інформування населення саме щодо місця розміщення (відсутність вказівників, банерів тощо) пунктів щеплення та графіки їх роботи. І це відповідальність не тільки медичних закладів, які організовують роботу пунктів щеплень, а й органів місцевого самоврядування, а саме голів територіальних громад.

Як зауважила заступниця голови Волинської облдержадміністрації Людмила Тимощук, зважаючи на наближення нового навчального року, вакцинація вчителів є одним із пріоритетних завдань. Як зазначала раніше Людмила Тимощук, у разі переходу регіону до “жовтого” або “помаранчевого” рівня  карантинних обмежень, новий навчальний рік відбуватиметься в очному режимі тільки за умови вакцинації 80 % педагогів. А зважаючи на те, що новий штам вірусу активно поширюється серед дітей та молоді, саме щеплення не допустять подальше зростання захворюваності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: