13:32, 05 Липня 2021

У Луцькому районі правоохоронці відвідують засуджених до громадських робіт

На виконання Постанови координаційної наради керівників правоохоронних органів міста Луцька та Луцького району від 28.04.2021 року, з 29 червня по 10 липня на території цих громад проводять спільні з відділом превенції Луцького РУП ГУНП у Волинській області та Луцьким МРВ філії ДУ «Центр пробації» оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на попередження рецидивній злочинності та підвищення ефективності індивідуально-попереджувальної роботи за місцем проживання клієнтів пробації.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Так, працівники цих відділів відвідують за місцем проживання осіб, які вже є засудженими до громадських робіт, виправних робіт, позбавлених судом права займатись певною діяльністю, а також звільнених від відбування покарання з випробуванням та встановленням іспитового строку.

Проводять додаткові профілактичні бесіди з такими особами з метою недопущення вчинення ними нових кримінальних та адміністративних правопорушень. У разі потреби надають консультації щодо можливості звернення до відповідних органів, залежно від потреб людини.

Загалом запланували відвідати близько 50 таких осіб.

Цей захід спрямований поліпшити безпеку громадян  Луцької територіальної громади та Луцького району, адже лише перебуваючи у безпеці кожен почуває себе впевненіше в цьому житті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: