10:30, 14 Січня 2020

У Луцькому районі на ринках виявили незаконний продаж риби

11 січня державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля здійснили перевірку потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами у м. Луцьк та Луцькому районі.

Про це повідомили у прес-службі Волинського рибоохоронного патруля.

Близько 11 години на стихійному ринку на вулиці Гордіюк патрульні рибоохорони виявили порушника, який реалізовував 12 кг риби (товстолоб).

Близько 14 години рейдова група зафіксувала аналогічне порушення на ринку у с. Великий Омеляник Луцького району. Громадянин намагався продати 4 кг риби (щука).

При перевірці ці особи не змогли надати документи, що підтверджують законність походження водних біоресурсів. На вищезазначених громадян склали протоколи за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

«Крім рибоохоронних рейдів на водних об’єктах державними інспекторами Волинського рибоохоронного патруля постійно проводиться робота з перевірки документів при продажі водних біоресурсів на ринках області, адже можливість безперешкодного збуту незаконної здобичі стимулює розвиток браконьєрства. Економічна доцільність здійснення незаконного вилову знизиться лише тоді, коли рибу без відповідних документів неможливо буде продати. Тому закликаю жителів Волині бути відповідальними та повідомляти про порушення правил рибальства, незаконного збуту водних біоресурсів, а також продажу заборонених знарядь лову – за телефоном «гарячої лінії» Управління: (067) 360 78 40», — зазначив начальник Управління Держрибагентства у Волинській області Тарас Куньчик.

Довідкова інформація:

Стаття 88-1 КУпАП визначає, що порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: