19:22, 20 Січня 2022

У Луцькому НТУ відкрили сучасний спорткомплекс

У Луцькому національному технічному університеті сьогодні, 20 січня, відбулося урочисте відкриття оновленого спортивного комплексу. Капітальний ремонт приміщення, де розташований басейн та відновлення стадіону  розпочали влітку 2021 року у рамках програми «Велике будівництво».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Аби оглянути результат масштабної реконструкції спортивної інфраструктури ЛНТУ на Волинь приїхали Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет та заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря. Разом із головою облдержадміністрації Юрієм Погуляйком, представниками місцевої влади, працівниками вишу, духовенства та студентства вони оглянули модернізований спортивний комплекс.

«Сьогодні – історична подія, яка вносить чергову успішну цеглинку й перемогу в розбудову нашої держави. Це вкотре підтверджує, що Президент, Уряд, обласні адміністрації, обласні ради разом сьогодні відкривають настільки потужний об’єкт, який буде не тільки якимось чином сприяти навчанню, а ще й організовуватиме певний відпочинок, – зазначив Сергій Шкарлет. – Бажаю шановним студентам відчувати настрій, здоров’я, спокій, радість в навчанні в цьому потужному університеті».

Варто зазначити, що відтепер вихованці ЛНТУ займатимуться спортом в комфортних та сучасних умовах. Корпус утеплили та оздобили його фасад, перекрили дах, здійснили реконструкцію басейну. Окрім того, в рамках проекту модернізували стадіон. Він має бігові доріжки, футбольне поле та  спортивне устаткування для проведення змагань з легкої атлетики.

Загальна кошторисна вартість робіт – 21,5 млн грн, з яких 19,4 млн грн – кошти ДФРР, 2,1 млн грн – кошти обласного бюджету.

«Усіх щиро вітаю із цією визначною подією. Зробити вдалося насправді досить багато завдяки програмі «Велике будівництво» й підтримці наших гостей – Міністра освіти та заступника Міністра розвитку громад та територій. Окремо також хочу подякувати Ірині Вахович, яка власними силами зробила чимало для цього спорткомплексу, – сказав під час урочистостей Юрій Погуляйко. – Бажаю всім міцного здоров’я та нових звершень».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: