14:03, 02 Грудня 2020

У Луцькому НТУ – урочистості з нагоди призначення Ірини Вахович на посаду ректора

Луцький міський голова Ігор Поліщук привітав Ірину Вахович з призначенням на посаду ректора Луцького національного технічного університету. Урочистості з цієї нагоди відбулися в актовій залі навчального закладу, куди завітали представники влади, духовенства, працівники вишу та колеги з інших навчальних закладів.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Доктор економічних наук, професор Ірина Вахович на посаду ректора обрана майже двома третинами колективу університету. Офіційно на посаду призначена 2 грудня указом т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.

Міський голова Ігор Поліщук у вітальному слові зазначив, що відтепер в університеті розпочинається нова сторінка в його історії.

“Від усього керівництва міської ради, депутатського корпусу, членів виконавчого комітету хочу побажати Вам мужності, сміливості та натхнення для прийняття тих рішень, які дійсно змінять життя університету на краще. Бажаю створити навколо себе команду однодумців, які стануть Вам надійною опорою в реалізації тих важливих завдань, які стоять перед Вами, будуть готові змінювати університет та бути його патріотами.

Щиро бажаю, щоб період життя університету під Вашим керівництвом ознаменувався гарним поступом вперед, перемогами та розвитком, які підуть на користь і викладацькому складу, і працівникам, і студентам. Щиро бажаю, щоб студенти прославляли своїм успіхом та гарними справами виш і отримали кращі можливості для своєї реалізації та досягнення успіху”, – зазначив міський голова, вітаючи Ірину Вахович.

Ректор, у свою чергу, подякувала Ігорю Поліщуку за привітання та зазначила, що сподівається на хорошу співпрацю.

Опісля Ігор Поліщук та Ірина Вахович підписали меморандум про співпрацю між Луцькою міською радою та Луцьким національним технічним університетом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: