11:18, 02 Вересня 2019

У луцькій школі № 5 Перший дзвоник пролунав від Андрія Разумовського. ФОТО

Закінчилося безтурботне дитинство для першокласників та веселе літо для школярів. І сьогодні, 2 вересня, у луцьких школах відсвяткували День знань. Для учнів спеціалізованої ЗОШ № 5 Перший дзвоник пролунав від першокласниці Поліни Кльоц та одинадцятикласника Андрія Разумовського.  

Першокласників на урочисту лінійку привели батьки. Майбутні випускники вручили їм подарунки та привітали у рідній школі.

Директор спеціалізованої ЗОШ № 5 Валерій Півницький привітав учнів, батьків та вчителів. У вітальному слові він зауважив, що міськрада виділила 1 мільйон гривень, щоб покласти бруківку на шкільному подвір’ї, а для першокласників за програмою «Нова українська школа» закупили нові одномісні парти та комп’ютерний кабінет:

«Дорогі першокласники, бажаю вам сміливості, сміливо переступайте поріг школи, вас чекають турботливі вчителі, які допоможуть вам розпочати мандрівку у країну знань. Дорогі випускники, для вас це найвідповідальніший період за період навчання в школі. Це період підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, період підготовки до вступу у вищі навчальні заклади. Бажаю вам успішного навчання і щоб ви успішно склали іспити, які поставили перед вами життя. Шановні вчителі, сердечно і щиро дякую вам за вашу працю, хочу побажати вам здоров’я, наснаги у нашій великій професії», – зазначив директор.

Після привітань та Першого дзвоника школярі вирушили на перший урок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: