14:09, 05 листопада 2023

У Луцькій РВА вітали працівників соціальної сфери

Напередодні професійного свята, яке цьогоріч відзначають 5 листопада, вітали й відзначали працівників соціальної сфери Луцького району.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької РВА.

3 листопада начальник Луцької військової адміністрації Анатолій Костик привітав з професійним святом всіх, хто виявляє турботу, надає допомогу у різних сферах життя громадян, допомагає їм здолати життєві труднощі, знайти вихід з скрутної ситуації. Важко переоцінити наскільки стратегічно важливою є соціальна сфера держави, у якій людина – найбільша цінність.

У вітальному слові Анатолій Іванович подякував кожному за професіоналізм, чуйне ставлення до потреб людей та побажав найперше перемоги України, миру, міцного здоров’я, надалі тримати соціальний «фронт», успіхів та здобутків у нелегкій справі.

До вітальних слів долучилась заступник голови райдержадміністрації Алла Ганіч, яка координує напрямок соціальної сфери у Луцькому районі.

Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих героїв, які віддали життя за вільну і незалежну Україну.

Кращих соціальних працівників було нагороджено грамотами за сумлінну працю, вагомі професійні здобутки, відповідальне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: