16:28, 31 Липня 2023

У Луцькій РВА радилися щодо допомоги Херсонщині

Під керівництвом начальника районної військової адміністрації Анатолія Костика відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів та апарату адміністрації. Керівники управлінь, служб та відділів райдержадміністрації коротко прозвітували про поточну роботу в підпорядкованих їм структурних підрозділах та озвучили проблемні питання, що потребують нагального вирішення.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької РВА.

Так, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Любов Васютник, інформувала присутніх щодо експериментального проекту з формування фонду оплати праці державних службовців на рівні саме районних адміністрацій.

Окремо блок питань, обговорених під час наради, стосувався організації надання необхідної допомоги громадам Херсонщини, які постраждали внаслідок підтоплення територій. Залучення комунальних та ремонтних бригад, спецтехніки вирішується спільно з громадами району.

Ірина Савіцька, начальник відділу фінансів, звернула увагу керівників структурних підрозділів на підготовку всіх необхідних матеріалів та документів на сесію Луцької районної ради, проведення якої заплановане наступного тижня.

За результатами наради керівники структурних підрозділів отримали відповідні завдання та доручення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: