10:40, 24 Січня 2022

У Луцькій РДА розглянули проблему аварійних відключень електроенергії

Під керівництвом голови Луцької райдержадміністрації Володимира Кеца відбулося позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Луцького району.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької РДА.

У порядку денному розглядали питання щодо стану забезпечення безперебійного постачання електроенергії закладам охорони здоров’я розташованих на території  району які у своєму складі мають відділення інтенсивної та реанімаційної терапії, а також надають допомогу пацієнтам хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення комісія  доручила  філіям  ПрАТ «Волиньобленерго» забезпечити безперебійне електроживлення та цілодобове усунення можливих аварійних відключень.

Окрім  цього  керівникам закладів охорони здоров’я  розташованих на території  району спільно з районним управлінням Головного управління ДСНС України у Волинській області доручили провести додаткові інструктажі з працівниками  які відповідають за електропостачання в закладах  охорони здоров’я та не рідше одного разу на тиждень,  проводити моніторинг стану альтернативних (резервних) джерел енергопостачання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: