21:47, 24 Січня 2022

У Луцькій РДА радитимуться щодо підготовки громадян до національного спротиву

24 січня голова райдержадміністрації Володимир Кец провів чергову апаратну нараду за участю заступників голови райдержадміністрації Валентини Рижук та Григорія Павловича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької РДА.

В ході наради керівники надали оперативну інформацію про поточну ситуацію з вирішення основних завдань, які покладено на структурні  підрозділи райдержадміністрації. На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життєдіяльності району, які стосувалися соціальної сфери, охорони здоров’я, культури, фінансів, освіти.

Серед інших питань, які розглянули на нараді – підготовка звіту про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2021 рік, дотримання виконавської дисципліни у питаннях підготовки відповідей на звернення органів влади вищого рівня.

Заслухавши керівників відповідних підрозділів райдержадміністрації, Володимир Кец доручив:

начальнику відділу економічної діяльності та агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяні Таранюк, з метою системного аналізу ринку праці, внести пропозиції про проведення наради за участю представників Волинського обласного центру зайнятості та його філій, роботодавців, закладів професійно-технічної освіти, територіальних громад району з питань стану ринку праці району;

начальнику відділу з питань цивільного захисту, правоохоронної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Богдану Головатому забезпечити підготовку наради з питань організації та здійснення загальновійськової підготовки громадян до національного спротиву.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: