18:30, 13 Грудня 2023

У Луцькій міській громаді відбувся День депутата

Секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко, директор департаменту освіти, депутат міської ради Віталій Бондар, начальник управління капітального будівництва Леонід Карабан, староста Заборольського старостинського округу Валерій Боярський та обранці громади Алла Бабула, Алла Доманська, Алла Надточій, Сергій Маруняк побували у Заборольському ліцеї № 32.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Реконструкцію Заборольського ліцею № 32 розпочали у 2019 році. Зробили утеплення і капітальний ремонт фасаду старого і нового корпусів. У старому корпусі повністю оновили і утеплили дах, розширили спортивну залу, зробили благоустрій території. Однак у 2022 році договір із підрядником розірвали у зв’язку із значним здорожчанням вартості матеріалів та збільшенням заробітної плати будівельників.

За інформацією директора департаменту освіти Віталія Бондаря, зараз у ліцеї освітні послуги отримують 595 учнів при проєктній потужності 250 учнів. Класи переповнені, діти навчаються у дві зміни, хоча за санітарними регламентами є необхідність навчатися в одну.

“Водночас з 2021 року заклад набув статусу ліцею, адже має повноцінних два 10-х класи, два 11-х класи, три профілі навчання – філологічний, історичний та технологічний. На рівні навчальних закладів сільської місцевості ліцей вважається одним із кращих в області, і є необхідність у завершенні його реконструкції”, – наголосив Віталій Бондар.

У свою чергу, начальник управління капітального будівництва Луцької міської ради Леонід Карабан поінформував депутатів, що на сьогодні провели коригування проєктної документації реконструкції Заборольського ліцею. Вартість не виконаних робіт становить понад 118 мільйонів гривень.

Після цього депутати оглянули добудовану частину ліцею.

“Цей корпус був розрахований на учнів початкової ланки, включаючи 5-6 класи. Тут є актовий зал, гімнастичний зал, 12 класних кімнат для учнів початкових класів, кабінет для медичної сестри і величезне приміщення кухні з цехами, відповідно по санітарних норм”, – розповіла директор ліцею Ірина Приймачук.

Депутати також оглянули існуючу частину ліцею, зокрема, реконструйований у попередні роки спортзал та ознайомилися з планами щодо реконструкції існуючої частини ліцею, капітального ремонту внутрішніх систем вентиляції, заміни системи опалення, водопроводу та каналізації, мереж силового обладнання електропостачання та електроосвітлення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: