21:02, 30 Червня 2020

У Луцькій художній школі оновили фасад

Луцька дитяча художня школа кардинально змінила свій вигляд і тепер якісно виділяється в районі вулиці Ветеранів, а також проспектів Молоді та Соборності. Фасад та дах приміщення вперше капітально ремонтують з початку 80-тих років минулого століття. Про це розповів директор закладу Іван Гаврилюк, знайомлячи з ходом реконструкції школи виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта та радника міського голови Ігоря Поліщука.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Фасади школи дуже видозмінились та набули естетичного вигляду, – каже Іван Гаврилюк. – Надзвичайно важливо, що проведено комплексну реконструкція приміщення: від утеплення стін та даху до заміни вікон та дверей. Дуже помітний результат, тому що приміщення з 1980-го року. Ми мали великі проблеми з опаленням, взимку було дуже холодно, вікна конопатили газетами, що викликало незручності та впливало на навчальний процес».

Шість років тому в художній школі замінили всю систему тепло- та водопостачання, однак і це не рятувало від холоду в приміщенні. Зараз все по-іншому.

«До ремонту це був дуже непривабливий сірий радянський фасад з силікатної цегли. Зараз – дуже цікавий з приємним поєднанням кольорів, – ділиться враженнями Ігор Поліщук. – Я переконаний, що тепер дітям буде приємніше ходити в цю школу та творити в такому гарному приміщенні».

В позаминулому році за кошти міської ради в художній школі зробили ремонт виставкової зали, зараз за кошти навчального закладу роблять ремонт в гончарних майстернях. Будівельникам ще залишилося відремонтувати вхідні групи та дашки, а також з бруківки вимостити вхід.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: