19:02, 01 Січня 2021

У Луцькій громаді визначили заходи для забезпечення життєдіяльності в умовах низьких температур

Постійна готовність аварійних бригад, гаряча їжа та напої: у місті визначили заходи на випадок низьких температур.

Про забезпечення життєдіяльності Луцької міської територіальної  громади в зимовий період та в умовах низьких температур йдеться у розпорядженні міського голови.

«З метою забезпечення життєдіяльності Луцької міської територіальної громади під час низьких температур та несприятливих погодних умов зимового періоду, своєчасного реагування в разі загрози та виникнення аварійних і надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру:

Департаменту житлово-комунального господарства, державному комунальному підприємству «Луцьктепло», комунальним підприємствам «Луцькводоканал», Луцькому спеціальному комунальному автотранспортному підприємству «Луцькспецкомунтранс», ЖКП № 2, ЖКП № 3, ЖКП № 7, ЖЕК № 8 ЖБК, ТОВ «МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ КРЕМЕНЧУК»:

Забезпечити якісне і безперебійне надання комунальних послуг населенню під час низьких температур та несприятливих погодних умов зимового періоду.

Утримувати в постійній готовності до дій аварійно-відновлювальні бригади, спеціальну техніку та інвентар.

Департаменту соціальної політики, територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька з настанням зимових холодів (температура повітря протягом двох діб від –15оС і нижче), з метою запобігання випадків переохолодження осіб без місць постійного проживання та інших малозахищених верств населення:

Організувати роботу стаціонарного пункту обігріву в приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька за адресою: вул. Данила Галицького, 18, а також для обігріву осіб без місць постійного проживання використовувати кімнату нічного перебування Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» за адресою: вул. Станіславського, 15 а (за згодою).

Разом з управлінням розвитку підприємництва та реклами організувати залучення суб’єктів господарювання (за їх згодою) для забезпечення пункту обігріву продуктами харчування (чай, цукор, бутерброди) та одноразовим посудом.

Керівникам департаменту соціальної політики, управління охорони здоров’я, управління розвитку підприємництва та реклами у підпорядкованих, підзвітних підприємствах та закладах комунальної власності:

У разі звернень громадян надавати їм можливість зігріватись в приміщеннях.

Сприяти наданню гарячих напоїв та простої гарячої їжі для тих, хто потребує і звертається.

Департаменту соціальної політики здійснювати фінансування заходів згідно з п. 2.2, 3.2 розпорядження у відповідності до соціальних програм міської ради.

Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Луцькому міськрайонному відділу управління ДСНС України у Волинській області сприяти соціальним органам в захисті осіб без місць постійного проживання та інших малозахищених верств населення в період низьких температур», – йдеться у документі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: