13:09, 05 Квітня 2026
У Луцькій громаді виявили палія
Інспекторам у складі АвтоГШР вдалося упіймати чергового «Палія».
Про це у «Фейсбук» повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».
«Черговий випадок спалювання виявили за адресою: с. Жидичин, вул. Данила Галицького, 54.
З порушником провели профілактичну бесіду та складено протокол про адміністративне правопорушення, за порушення ст. 152 КУпАП.
За вищевказане порушення передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 340 до 1360 грн.
Нагадуємо мешканцям Луцької міської територіальної громади про заборону спалювання сухої рослинності, листя, гілля, промислових та побутових відходів.
У разі виявлення фактів спалювання – телефонуйте на гарячу лінію ГШР: 067 0000 679, 066 102 1 102 або надсилайте інформацію на: Viber, WhatsApp», – йдеться у повідомленні.
Теги:
палій








Залишити відповідь