08:44, 18 Жовтня 2023

У Луцькій громаді відбулася інтелектуальна гра серед школярів

Учора, 17 жовтня, відбулась інтелектуальна гра «Mind Game» серед школярів. Це вже друга гра цього сезону: проєкт настільки сподобався молоді, що команди юних знавців не могли дочекатися шансу знову позмагатися за титул найкращих!

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Цього разу за звання «найрозумнішої» команди змагались учні 8-9 класів шкіл Луцької громади.

“Дорогі діти! Все, що зараз відбувається – для вас. Для того, щоб показати, наскільки модно бути інтелектуалом, наскільки важливо працювати в команді. Сьогодні ви – один за одного, усі разом. Ви посилюєте підготовку один одного. Тож я бажаю вам успіхів, нехай переможе найкращий!”, – привітала присутніх заступник міського голови Ірина Чебелюк.

Загалом протягом навчального року вони зіграють дев’ять ігор, після кожної з яких переможці отримуватимуть призи. Однак головний приз дістанеться команді, яка буде найвище у рейтингу після усіх зіграних ігор.

Організатором заходу став Фонд Ігоря Палиці “Тільки разoм”, а партнерами – Луцька міська рада та Церква євангельських християн-баптистів “Фіміам”.

Впродовж дев’яти раундів команди захопливо конкурували в ерудиції, історії, математиці, географії та патріотичних знаннях. Командам потрібно було обрати правильний варіант відповіді, вгадувати терміни, події, явища, а також відповідати на музичні та відео запитання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: