10:13, 03 Червня 2023

У Луцькій громаді вчергове перевіряють доступ до захисних споруд цивільного захисту

Відповідне розпорядження підписав міський голова Ігор Поліщук з метою збереження життя та здоров’я жителів Луцької міської територіальної громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Він доручив керівникам структурних підрозділів невідкладно забезпечити вільний, безперешкодний та цілодобовий доступ усіх охочих жителів міської територіальної громади до захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів. Зокрема:

– департаменту житлово-комунального господарства міської ради, старостам старостинських округів, підприємствам, що належать до комунальної власності міської територіальної громади, головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Луцьку — до захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів, розташованих у житлових будинках, що перебувають на балансі департаменту та на балансі чи в обслуговуванні підпорядкованих комунальних підприємств;

– департаменту освіти міської ради — до захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів, розташованих у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах міської територіальної громади;

– департаменту соціальної політики міської — до захисної споруди цивільного захисту, розташованої у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцької міської територіальної громади;

– управлінню охорони здоров’я міської ради — до захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів, розташованих у лікарнях, амбулаторіях та інших будівлях, підпорядкованих комунальних підприємств, установ та закладів.

Луцькому районному управлінню поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області, Луцькому районному управлінню Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області, департаменту муніципальної варти міської ради та відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради — перевірити наявні скарги громадян щодо недопущення мешканців міської територіальної громади до укриттів. Також перевірити скарги щодо недопущення громадян до інших захисних споруд цивільного захисту, найпростіших укриттів, що розташовані на території підприємств, у будинках житлових кооперативів, ОСББ, в інших будівлях приватної і колективної форм власності, та звернутися до правоохоронних органів з відповідними заявами.

Керівники виконавчих органів міської ради невідкладно, починаючи від сьогодні, організовують перевірку доступності захисних споруд цивільного захисту, найпростіших укриттів, у тому числі у нічний час. У випадку обмеження доступу під час повітряних тривог, або надходження скарг від громадян вживатимуть заходи щодо розірвання трудових контрактів з керівниками комунальних підприємств, установ, закладів, відповідальними за доступ до споруд та укриттів.

Балансоутримувачам захисних споруд фонду захисних споруд цивільного захисту Луцької міської територіальної громади усіх форм власності (державної, комунальної та приватної) наголосили невідкладно забезпечити вільний, безперешкодний та цілодобовий доступ усіх охочих мешканців міської територіальної громади до захисних споруд цивільного захисту.

Керівникам виконавчих органів міської ради, що мають на балансі чи на балансі підпорядкованих підприємств, організацій (установ, закладів), що належать до комунальної власності міської територіальної громади, захисні споруди цивільного захисту чи найпростіші укриття, доручили протягом трьох робочих днів надати пропозиції щодо відкриття нових та поліпшення стану існуючих захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: