18:24, 06 листопада 2023

У Луцькій громаді триває реалізація грантового проекту для внутрішньо переміщених осіб

У бібліотеках комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» триває реалізація грантового проекту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» в рамках програми «Єднання заради дії», що втілюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

В рамках проекту у центральній бібліотеці для дорослих відбулася ресурсна зустріч з психологом, перегляд документального фільму із циклу «Таємниці великих українців» про сенсаційні подробиці життя видатних українців, які вплинули на розвиток не лише України, а й найбільших європейських держав проведено у бібліотеці-філії № 9 для дорослих.

Виставу-роздум «Я ще людина» за поемою Григорія Чубая «Вертеп» у виконанні учасників зразкової театральної студії «Бешкетники» Палацу культури міста Луцька переглянули відвідувачі у бібліотеці-філії № 10 для дорослих. Провели також настільну гру «Шевченко питає» у бібліотеці-філії № 3 для дорослих. Майстер-клас «Лялька-мотанка – прадавній оберіг» провела майстриня Наталія Бугай у бібліотеці-філії № 5 для дорослих.

Реалізація грантового проекту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» триватиме до квітня 2024 року.

Проект реалізовується у співпраці з ГО «Перспективи Волині».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: