15:01, 22 Грудня 2021

У Луцькій громаді створять генеральні плани усіх населених пунктів

Пленарне засідання чергової 24 сесії міської ради обранці громади розпочали з розгляду земельних питань. Зокрема земельні ділянки для будівництва будинків отримали вдови загиблих на Сході України військовослужбовців у селі Зміїнець. Землю для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд отримала і жителька села Княгининок, яка має звання «Мати-героїня».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Луцька міська рада працюватиме над розробкою Комплексного плану просторового розвитку території Луцької міської територіальної громади. За словами директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами Веніаміна Туза, цей план потрібний для того, щоб зрозуміти, як буде формуватися забудова в межах територіальної громади. Усі підготовчі процедури щодо розроблення комплексного плану триватимуть до 30 жовтня 2022 року.

Луцький міський голова Ігор Поліщук наголосив, що це тільки перший крок до розробки генеральних планів приєднаних громад.

Далі депутати міської ради внесли зміни до бюджету громади на 2021 рік, розподіливши субвенції з обласного та державного бюджетів. Зокрема, передбачили кошти на придбання житла для учасників бойових дій, пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, придбання спецтехніки для підприємства “Луцькспецкомунтранс”, реконструкцію зовнішнього освітлення вулиці Кафедральної та придбання музичних інструментів для КЗ “Центр культури “Княгининок”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: