14:03, 06 Грудня 2023

У Луцькій громаді протягом зими видалятимуть самосійні та аварійні дерева

У зв’язку з передачею майна комплексу об’єктів соціальної інфраструктури «Луцька дитяча залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця» на вулиці Шопена, 14а та вулиці Клима Савура, 42 у Луцьку в комунальну власність Луцької міської територіальної громади та неодноразовими зверненнями мешканців міста Луцька щодо проведення розчищення самосійних та аварійних насаджень вздовж річки Сапалаївка в центральній частині міста, у грудні розпочнуть роботи з видалення аварійних, сухостійних, самосійних, фаутних дерев та порослі у водоохоронній зоні та прибережній захисній смузі річки Сапалаївка (від мосту на вулиці Щепкіна до мосту на вулиці Шопена).

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Роботи проводитиме протягом зимового періоду 2023-2024 років КП “Парки та сквери м. Луцька” відповідно до рішення “Постійно діючої комісії з визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Луцької міської територіальної громади” (протокольне рішення від 04.04.2023 № 4) та на підставі ордера на видалення зелених насаджень від 01.12.2023 № 277.

Протягом грудня проведуть роботи з розчищення від чагарників, самосійних та порослевих насаджень в селі Іванчиці (в районі господарського двору). Роботи заплановані для підтримання належного санітарно-екологічного стану, попередження поширення хвороб насаджень (омела) та збереження естетичного вигляду ботанічної пам’ятки природи місцевого значення “Липа звичайна”. Підставою для виконання робіт є рішення “Постійно діючої комісії з визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Луцької міської територіальної громади” (протокольне рішення від 14.11.2023 № 11) та ордера на видалення зелених насаджень від 04.12.2023 № 278.

Окрім цього, у зв’язку з закінченням періоду вегетації зелених насаджень та настанням сприятливих умов для проведення обрізки дерев на території Луцької міської територіальної громади розпочинаються роботи з проведення формувальних обрізок зелених насаджень та підрізки гілля, в т.ч. для відкриття видимості дорожніх знаків, світлофорних об’єктів тощо. Такі роботи виконуватимуть на вулицях Селищній (від вул. Героїв УПА до комунальних очисних споруд КП “Луцькводоканал”), Ковельській (виїзд з вул. Садибної), Крилова та у сквері навпроти КЗ ЗСО “Луцький ліцей № 4 ім. Модеста Левицького” в м. Луцьку, на вул. Науковій та вул. Мічуріна в селищі Рокині, вул. Набережній в селі Великий Омеляник.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: