21:45, 20 Липня 2021

У Луцькій громаді проінспектували ремонт вулиць

Тривають ремонтні роботи луцьких вулиць та доріг, що не так давно приєднали до Луцької громади. Сьогодні, 20 липня, міський голова Ігор Поліщук інспектував кілька з них.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

На проспекті Волі станом на зараз вже проклали ліву смугу на шляху від вулиці Шопена до вулиці Сенатора. Представники підрядника готують до асфальтування й праву смугу.

Працюють, щоб в найближчий час прокласти асфальт до вулиці Вавилова. Триває заміна мереж та облаштування паркомісць на території технічної смуги зі сторони Київського майдану та облаштування велодоріжки.

Розпочали ремонт й на інших вулицях міста. Одна з них — Черчицька. До ремонту тверде покриття було відсутнє. Нині тут вкладають новенький асфальт.

“Вулиця ніколи не бачила асфальту. Невеличка, протяжністю в один кілометр, зараз вона кардинально змінилася: має асфальтове покриття у 5 сантиметрів, укладене за всіма нормами та правилами, а вже за тиждень матиме ще й обмежувачі швидкості та впорядковані узбіччя”, – розповів Ігор Поліщук.

На перехресті вулиць Потебні та Львівської невдовзі запрацює новий світлофорний об’єкт. Поки роботи з їх підключення та налаштування тривають. Світлофори повноцінно запрацюють наступного тижня. Окрім того, на перехресті з’явилися острівки безпеки.

Завершені роботи з поточного ремонту вулиці Марка Вовчка в селі Небіжка Луцької міської територіальної громади. Тепер 900 метрів ґрунтової дороги з калюжами і вибоїнами стали якісним асфальтовим покриттям.

Також триває капремонт історичної вулиці Кривий Вал від вул. Набарежної до вул. Б. Хмельницького.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: