19:50, 20 Квітня 2023

У Луцькій громаді попереджають пасічників про обробку ріпаку

Власників пасік попереджають про заплановане застосування засобів захисту рослин.

Про це інформують на сайті Луцької міськради.

За сприятливих погодних умов з 21 квітня по 22 квітня, в нічну пору доби з 20:00 до 06.00, ФГ «Корсойл-Агро» (с.Княгининок, вул. Бригадний двір, 16) будуть проводити обробку озимого ріпаку наземним методом на території Княгининівського старостинського округу, на полях за межами населених пунктів Милушин та Моташівка, препаратом Грінфорт Іл-200 (лямбда-цигалотрин 50 г/л, Імідаклоприд 150 г/л, II клас токсичності).

Виліт бджіл дозволяється через дві доби після обробки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: