19:22, 05 Березня 2021

У Луцькій громаді організували зустріч із шевченкознавцем

Будинок культури села Жидичин для підлітків організував зустріч з українським громадським діячем, шевченкознавцем, мандрівником, фотографом-монументалістом, пам’яткознавцем, волонтером Русланом Теліпським.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Під час заходу Руслан Теліпський пояснив сутність шевченківського феномену, познайомив з великою монументальною спадщиною, а також наголосив, що Тарас Шевченко є духовним батьком нескореного Українського народу, що об’єднує націю, а ще розповів, як започаткував патріотичний проєкт «Тарасів дороговказ» — піше паломництво до Чернечої гори місцями перебування Шевченка та встановлення численних пам’ятників поету. Наприкінці зустрічі Руслан Теліпський подарував поштівки із серії «Монументальна шевченкіана».

Такі зустрічі спрямовані на популяризацію української мови та літератури, історії, культури, відновлення духовних цінностей народу, відродження національної свідомості, мотивують молодь до сумлінного навчання та залучення до державотворчих процесів.

Довідка:

Руслан Теліпський є засновником власного мистецького проекту «Монументальна Шевченкіана», у рамках якого колекціонує фотографії скульптур Тараса Шевченка. Наразі у колекції — велика кількість фото пам’ятників Тарасу Шевченку з більш як 30 країн світу та України.

Провів більше 50 своїх фотовиставок та лекцій за кордоном на тему монументальної спадщини Кобзаря.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: